Joanna Lubecka

JAK MOGĘ CI POMÓC?

  • Potrzebuję umowy B2B z kontrahentem zagranicznym
  • Chcę sformalizować współpracę z firmą zagraniczną i nie wiem jak to zrobić
  • Chcę sprawdzić czy moja umowa z kontrahentem zagranicznym jest bezpieczna
Joanna Lubecka
  • Kontrahent zagraniczny przedstawił mi umowę do podpisu i chcę zlecić jej analizę
  • Chcę ułożyć relację handlową z kontrahentem zagranicznym w bezpieczny sposób

Skontaktuj się z nami

O autorce

JOANNA LUBECKA

Adwokat, założycielka kancelarii Lubecka.Law

Specjalizuje się w obsłudze prawnej biznesu, najczęściej w relacjach B2B, umowach gospodarczych i sprawach transgranicznych. Pracuje z przedsiębiorcami działającymi na terenie kraju, jak i podmiotami zagranicznymi. Pomaga zamknąć współpracę stron dotyczącą świadczenia usług, produkcji, dystrybucji i sprzedaży w bezpieczne ramy prawne.

Redaktorka portalu Just.Cooperate skierowanego do przedsiębiorców prowadzących biznes ukierunkowany na współpracę z zagranicznym partnerem handlowym.

Autorka publikacji dotyczących prawa transgranicznego, w tym ukazujących się w Biuletynie Euro Info wydawanym przez środek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła studium magisterskie prawa europejskiego w Tours Université FrançoisRabelais, uzyskując tytuł Master 2 juriste européen, a także podyplomowe studia z Prawa zamówień publicznych na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Odbyła także kilkumiesięczny staż przy Ambasadzie RP w Paryżu na Wydziałach Politycznym, Konsularnym i Protokołu Dyplomatycznego.