Joanna Lubecka

JAK MOGĘ CI POMÓC?

  • Potrzebuję umowy B2B z kontrahentem zagranicznym
  • Chcę sformalizować współpracę z firmą zagraniczną i nie wiem jak to zrobić
  • Chcę sprawdzić czy moja umowa z kontrahentem zagranicznym jest bezpieczna
Joanna Lubecka
  • Kontrahent zagraniczny przedstawił mi umowę do podpisu i chcę zlecić jej analizę
  • Chcę ułożyć relację handlową z kontrahentem zagranicznym w bezpieczny sposób

Skontaktuj się z nami

Partnerzy

  • Niemcy
  • Norwegia

Partnerem Kancelarii Adwokackiej Joanna Lubecka na terenie Niemiec jest kancelaria Trojan Rechtsanwaltsgesellschaft mbH z siedzibą w Berlinie i Adwokat Miłosz Trojan.

Miłosz Trojan Rechtsanwalt

(adwokat niemiecki)

Założyciel i partner zarządzający Kancelarii TROJAN Rechtsanwaltsgesellschaft mbH z siedzibą w Berlinie. W ramach kancelarii zajmuje się głównie międzynarodowym prawem gospodarczym oraz prawem transportu i spedycji. Ukończył międzynarodowe liceum w Neuzelle/Fürstenberg, studia ze specjalizacją prawa międzynarodowego na berlińskim uniwersytecie Freie Universität zu Berlin oraz aplikację przy sądzie apelacyjnym w Berlinie z częściowym pobytem w Londynie.

Przed założeniem Kancelarii Trojan Rechtsanwaltsgesellschaft mbH, pracował w międzynarodowych przedsiębiorstwach i kancelariach w Berlinie oraz Londynie.

Posługuje się językami polskim, niemieckim, angielskim oraz włoskim.

Trojan | Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
Wichertstraße 33
D-10439 Berlin

Tel: +49 (0) 30 769 07 500

Fax: +49 (0) 30 769 07 456

E-mail: kontakt@kanzlei-trojan.de

Partnerem Kancelarii Adwokackiej Joanna Lubecka na terenie Norwegii jest polsko-norweska kancelaria Advokatfirma Garstecki & Torgersen AS z siedzibą w Oslo.

Advokatfirma Garstecki & Torgersen AS

(adwokat norweski)

EØS Advokat Aleksandra Bąkowska jest polskim radcą prawnym, specjalizującym się m.in. w sprawach z zakresu dochodzenia roszczeń pieniężnych od dłużnika, mającego miejsce zamieszkania lub siedzibę na terenie Norwegii.

W swojej dotychczasowej praktyce w Polsce i Norwegii koncentrowała się na doradztwie prawnym w zakresie szeroko pojętego prawa cywilnego oraz prawa handlowego. Zdobyte doświadczenie zawodowe oraz wiedzę w zakresie polskiego oraz norweskiego systemu prawa wykorzystuje w sferze doradztwa przy aspektach międzynarodowych w relacjach pomiędzy obydwu państwami.

Posługuje się językami polskim, norweskim oraz angielskim.

Zapraszamy również do zapoznania się ze stroną internetową kancelarii www.windykacja.no poświęconej wyłącznie tematowi windykacji roszczeń pieniężnych na terenie Norwegii.

Advokatfirma Garstecki & Torgersen AS
Huitfeldtsgate 49, 0253 Oslo
Adres do doręczeń: PB 1889 Vika, 0124 Oslo

Tel: +47 21 60 75 10

Fax: +47 21 60 75 11

E-mail: post@garstecki.no